Log in
+48 883 961 763 Chat

 

O Nas

STUDIO INSURANCE - Firma Ubezpieczeniowa specjalizująca się w kompleksowej obsłudze i sprzedaży produktów ubezpieczeniowych.

Jesteśmy Agencją współpracującą z grupą dobrze wyszkolonych Doradców Ubezpieczeniowych posiadających pełnomocnictwo i certyfikaty do wykonywania czynności agencyjnych. Naszym mottem jest „Zabezpieczenie Twojego majątku z pełną odpowiedzialnością"

Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz bogatą ofertę ubezpieczeniową dla klientów indywidualnych, dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz firm korporacyjnych. Jesteśmy nowoczesną firmą, otwartą na wszelkie nowatorskie rozwiązania, także w organizacji pracy, elastyczności i mobilności, dzięki czemu Klient może liczyć na szybką i sprawną obsługę.
Jesteśmy przekonani, iż nasze wieloletnie przygotowanie merytoryczne i praktyczne, będzie stanowić dla naszych klientów gwarancje satysfakcji, oraz poczucie bezpieczeństwa i spokoju w kwestii zabezpieczenia majątku i ewentualnych roszczeń osób trzecich. Naszym celem jest sprostanie wymaganiom postawionym przez naszych klientów oraz systematyczne dążenie do poprawy ich jakości. Dlatego z myślą o naszych klientach i dla realizacji zadań na najwyższym poziomie, uczestniczymy regularnie w szkoleniach i kursach ubezpieczeniowych celem podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz wiedzy produktowej.

Kontakt z nami

tel. 883 961 763

Email: tomasz@insurancestudio.com.pl

tel. 792 400 645

Email: karolina@insurancestudio.com.pl

Log in or Sign up